Home

BUS KURSUJE OD 23.06.2018R.

Kudowa Zdrój - Katowice

Przez: Kłodzko , Nysę , Kędzierzyn Koźle ,Gliwice ,Bytom

Nazwa przystanku Godzina
P d n P d n
1 Kudowa Zdrój D.A. ul. 1 Maja 15:20
2 Kudowa Zdrój Szkolna (ul. Zdrojowa) 15:22
3 Kudowa Zdrój, D.K. 15:25
4 Lewin Kłodzki Pl. T. Kościuszki -
5 Duszniki Zdrój ZEM 15:37
6 Szczytna ul. Sienkiewicza (skrzyż.) 15:44
7 Polanica Zdrój, ul. Kłodzka (dworzec) 15:52
8 Kłodzko ul. Łużycka - przyjazd 16:07
9 Kłodzko ul. Łużycka - odjazd 16:08
10 Złoty Stok ul. Sportowa 16:29
11 Paczków P.DW. Ul. Staszica 16:41
12 Otmuchów D.A. ul. Mickiewicza 16:55
13 Nysa D.A. ul. Racławicka - przyjazd 17:09
14 Nysa D.A. ul. Racławicka - odjazd 17:25
15 Prudnik Plac Wolności - przyjazd 17:52
16 Prudnik Plac Wolności - odjazd 17:52
17 Głogówek D.A. - przyjazd 18:17
18 Głogówek D.A. - odjazd 18:17
19 Kędzierzyn-Koźle ul. 24 Kwietnia 18:40
20 Gliwice D.A, ul. Pionierów 8 - przyjazd 19:24
21 Gliwice D.A, ul. Pionierów 8 - odjazd 19:24
22 Bytom D.A. 19:44
23 Katowice D.A PKS ul. Piotra Skargi 20:04
LEGENDA
P - kurs pośpieszny
d - nie kursuje w dniu 1.l. w pierwszy i drugi
dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31. XII