Home

 BUS KURSUJE OD 24.06.2017R.

Kudowa Zdrój - Katowice

Przez: Kłodzko , Nysę , Kędzierzyn Koźle ,Gliwice ,Bytom

 

  Nazwa przystanku Godzina
    P d n  P d n
1 Kudowa Zdrój D.A. ul. 1 Maja   15:20
2 Kudowa Zdrój Szkolna (ul. Zdrojowa)   15:22
3 Kudowa Zdrój, D.K.    15:25
4 Lewin Kłodzki Pl. T. Kościuszki   15:30
5 Duszniki Zdrój ZEM   15:40
6 Szczytna ul. Sienkiewicza (skrzyż.)   15:47
7 Polanica Zdrój, ul. Kłodzka (dworzec)   15:55
8 Kłodzko ul. Łużycka - przyjazd   16:10
9 Kłodzko ul. Łużycka - odjazd   16:10
10 Złoty Stok ul. Sportowa   16:31
11 Paczków P.DW. Ul. Staszica   16:43
12 Otmuchów D.A. ul. Mickiewicza   16:57
13 Nysa D.A. ul. Racławicka - przyjazd   17:11
14 Nysa D.A. ul. Racławicka - odjazd   17:31
15 Prudnik Plac Wolności - przyjazd   17:58
16 Prudnik Plac Wolności - odjazd   17:48
17 Głogówek D.A. - przyjazd   18:23
18 Głogówek D.A. - odjazd   18:23
19 Kędzierzyn-Koźle ul. 24 Kwietnia   18:46
20 Gliwice D.A, ul. Pionierów 8 - przyjazd   19:30
21 Gliwice D.A, ul. Pionierów 8 - odjazd   19:30
22 Bytom D.A.   19:50
23 Katowice D.A PKS ul. Piotra Skargi   20:10
       
LEGENDA
P  - kurs pośpieszny
d  - nie kursuje w dniu 1.l. w pierwszy i drugi
 dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
 
n  - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31. XII