Home

BUS KURSUJE  OD 16.05.2016r

KATOWICE –KUDOWA ZDRÓJ 

Przez Kedzierzyn Kożle , Nysę , Kłodzko

  Nazwa przystanku Godzina
    P d  P d n 
1 Katowice D.A PKS ul. Piotra Skargi 09:30  
2 Bytom D.A. 09:51  
3 Gliwice D.A, ul. Pionierów 8 - przyjazd 10:11  
4 Gliwice D.A, ul. Pionierów 8 - odjazd 10:12  
5 Kędzierzyn-Koźle ul. 24 Kwietnia 10:57  
6 Głogówek D.A. - przyjazd 11:22  
7 Głogówek D.A. - odjazd 11:22  
8 Prudnik Plac Wolności - przyjazd 11:47  
9 Prudnik Plac Wolności - odjazd 11:47  
10 Nysa D.A. ul. Racławicka - przyjazd 12:14  
11 Nysa D.A. ul. Racławicka - odjazd 12:34  
12 Otmuchów D.A. ul. Mickiewicza 12:49  
13 Paczków P.DW. Ul. Staszica 13:04  
14 Złoty Stok ul. Sportowa 13:16  
15 Kłodzko ul. Łużycka - przyjazd 13:37  
16 Kłodzko ul. Łużycka - odjazd 13:37  
17 Polanica Zdrój, ul. Kłodzka (dworzec) 13:51  
18 Szczytna ul. Sienkiewicza (skrzyż.) 13:59  
19 Duszniki Zdrój ZEM 14:05  
20 Lewin Kłodzki Pl. T. Kościuszki 14:13  
21 Kudowa Zdrój, D.K.  14:15  
22 Kudowa Zdrój Szkolna (ul. Zdrojowa) 14:18  
23 Kudowa Zdrój D.A. ul. 1 Maja 14:20  
       
LEGENDA
P  -  kurs pośpieszny
d  - nie kursuje w dniu 1.l. w pierwszy i drugi
 dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
 
n  -  nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31. XII