Home

BUS KURSUJE  OD 01.07.2017r

KATOWICE –KUDOWA ZDRÓJ 

Przez Kedzierzyn Kożle , Nysę , Kłodzko

  Nazwa przystanku Godzina
    P d  P d n 
1 Katowice D.A PKS ul. Piotra Skargi 09:10  
2 Bytom D.A. 09:31  
3 Gliwice D.A, ul. Pionierów 8 - przyjazd 09:51  
4 Gliwice D.A, ul. Pionierów 8 - odjazd 09:52  
5 Kędzierzyn-Koźle ul. 24 Kwietnia 10:37  
6 Głogówek D.A. - przyjazd 11:02  
7 Głogówek D.A. - odjazd 11:02  
8 Prudnik Plac Wolności - przyjazd 11:27  
9 Prudnik Plac Wolności - odjazd 11:27  
10 Nysa D.A. ul. Racławicka - przyjazd 11:54  
11 Nysa D.A. ul. Racławicka - odjazd 12:09  
12 Otmuchów D.A. ul. Mickiewicza 12:24  
13 Paczków P.DW. Ul. Staszica 12:39  
14 Złoty Stok ul. Sportowa 12:51  
15 Kłodzko ul. Łużycka - przyjazd 13:12  
16 Kłodzko ul. Łużycka - odjazd 13:12  
17 Polanica Zdrój, ul. Kłodzka (dworzec) 13:26  
18 Szczytna ul. Sienkiewicza (skrzyż.) 13:34  
19 Duszniki Zdrój ZEM 13:40  
20 Lewin Kłodzki Pl. T. Kościuszki     -  
21 Kudowa Zdrój, D.K.      -  
22 Kudowa Zdrój Szkolna (ul. Zdrojowa) 13:53  
23 Kudowa Zdrój D.A. ul. 1 Maja 13:55  
       
LEGENDA
P  -  kurs pośpieszny
d  - nie kursuje w dniu 1.l. w pierwszy i drugi
 dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
 
n  -  nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31. XII