Home

BUS KURSUJE OD 23.06.2018r

KATOWICE –KUDOWA ZDRÓJ

Przez Kedzierzyn Kożle , Nysę , Kłodzko

Nazwa przystanku Godzina
P d P d n
1 Katowice D.A PKS ul. Piotra Skargi 09:10
2 Bytom D.A. 09:31
3 Gliwice D.A, ul. Pionierów 8 - przyjazd 09:51
4 Gliwice D.A, ul. Pionierów 8 - odjazd 09:52
5 Kędzierzyn-Koźle ul. 24 Kwietnia 10:37
6 Głogówek D.A. - przyjazd 11:02
7 Głogówek D.A. - odjazd 11:02
8 Prudnik Plac Wolności - przyjazd 11:27
9 Prudnik Plac Wolności - odjazd 11:27
10 Nysa D.A. ul. Racławicka - przyjazd 11:54
11 Nysa D.A. ul. Racławicka - odjazd 12:09
12 Otmuchów D.A. ul. Mickiewicza 12:24
13 Paczków P.DW. Ul. Staszica 12:39
14 Złoty Stok ul. Sportowa 12:51
15 Kłodzko ul. Łużycka - przyjazd 13:12
16 Kłodzko ul. Łużycka - odjazd 13:12
17 Polanica Zdrój, ul. Kłodzka (dworzec) 13:26
18 Szczytna ul. Sienkiewicza (skrzyż.) 13:34
19 Duszniki Zdrój ZEM 13:40
20 Lewin Kłodzki Pl. T. Kościuszki -
21 Kudowa Zdrój, D.K. -
22 Kudowa Zdrój Szkolna (ul. Zdrojowa) 13:53
23 Kudowa Zdrój D.A. ul. 1 Maja 13:55
LEGENDA
P - kurs pośpieszny
d - nie kursuje w dniu 1.l. w pierwszy i drugi
dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31. XII