Home

Busko Zdrój Katowice przez Kazimierze Wielka Działoszyce

               ZMIANA ROZKŁADU JAZDY WAŻNY OD 05.11.2014R

ROZKŁAD JAZDY

BUSKO  ZDRÓJ  -  KATOWICE

przez:         Wiślicę , Kazimierze Wielką ,Działoszyce , Miechów , Wolbrom , Olkusz , Dąbrowę Gór , Będzin , Sosnowiec

 

 

Nazwa Przystanku     b X
1. Busko-Zdrój   "ZDRÓJ"  D.A.   10:50   16:00
2.  Busko Zdrój D.A"Poprzeczna" ul.Poprzeczna   10:55    16:05 
3. Busko Zdrój ul. 12-go Stycznia   10:58   16:08
4. Busko Zdrój ul. Grota    11:00    16:10 
5.  Busko Zdrój ul. Starkiewicza (Górka)    11:02    16:12 
6. Łatanice - wieś   11:08   16:18
7. Wiślica - Rynek      11:14   16:24
8. Stawiszyce    11:20   16:30
9. Krzyż    11:26   16:36
10. Broniszów    11:31   16:41
11. Kazimierza Wielka - ul Rynek   11:37   16:47
12. Kazimierza Wielka ul.Partyzantów   11:39   16:49
13. Cudzynowice    11:43   16:53
14. Topola   11:46   16:56
15. Sielec Biskupi    11:52   17:02
16. Skalbmierz (Rynek) pl. Marii Skłodowskiej - Curie    11:55   17:05
17. Drożejowice   12:01   17:11
18. Działoszyce Plac Partyzantów   12:06   17:16
24. Płużki   12:10   17:20
25. Słaboszów   12:15   17:25
26. Ilkowice   12:20   17:30
27. Janowice   12:23   17:33
28. Kalina Wielka (rondo)   12:29   17:39
30. Miechów Szpital   12:39   17:47
31. Miechów D.A   12:41   17:51
32. Maków   12:50   18:00
33. Szreniawa Trzebienice   12:54   18:04
34. Lgota Wielka   12:57   18:07
35. Wierzchowisko   13:00   18:10
26. Wolbrom (skrzyzowanie)   13:07   18:17
27. Gołaczewy Zarzecze   13:11   18:21
28. Gołaczewy Chrząstowice   13:14   18:24
29. Olkusz (skrzyżowanie)   13:27   18:37
30. Dąbrowa Górnicza ul. Tysiąclecia   13:51   19:01
31. Dąbrowa Górnicza (Reden)   13:54   19:04
32. Dąbrowa Górnicza Centrum   13:56   19:06
33. Będzin ul. 11 - go Listopada   14:02   19:12
34. Sosnowiec Pogoń ul.Będzińska   14:05   19:15
35. Sosnowiec Dworzec PKP ul. 3-go Maja   14:10    19:20
36. Katowice PKS D.A ul. Piotra Skargi   14:20   19:30
           
           
           
           
LEGENDA

b – nie kursuje 1.01, 25.12 i pierwszy dzień Wielkanocy

 X - kursuje od poniedziałku do piątku oraz niedzielę