Home

WŁOSZCZOWA - KATOWICE przez ZAWIERCIE , DĄBROWĘ GÓR. BĘDZIN , SOSNOWIEC

Kursuje codziennie

ROZKŁAD JAZDY
ŁOPUSZNO - KATOWICE

przez: Włoszczowa, Szczekociny, Zawiercie

 

Nazwa Przystanku b
     
1.  Włoszczowa Plac Wolności  14:30
2. Włoszczowa ul.Czarnieckiego  14:32
3. Czarnca 14:38
4. Ropocice ( Wiadukt kolejowy )  14:43
5. Secemin Plac Wolności 14:46
6. Psary ( sklep ) 14:54
7. Starzyny 14:59
8. Drużykowa 15:02
9. Szczekociny D.A. 15:10
10. Grabiec 15:16
11. Zawada Pilicka Skrzyż. 15:18
12. Pradła 15:26
13. Kroczyce 15:32
14. Zawiercie ul.Paderewskiego (przejazd kolejowy) 15:50
15. Zawiercie ul.Obrońców Poczty Gdańskiej 15:53
16. Dąbrowa Górnicza Ząbkowice (dworzec PKP ) 16:13
17. Dąbrowa Górnicza Gołonóg Osiedle 16:20
18. Dąbrowa Górnicza Reden 16:23
19. Dąbrowa Górnicza Centrum 16:26
20. Będzin ul. 11-go Listopada ( Kaufland ) 16:34
21. Sosnowiec Dworzec PKP 16:43
22. Katowice Dworzec PKS ul.Piotra Skargi 16:55
   Legenda   
   b- nie kursuje 25.12,01.01,Pierwszy Dzień Wielkanocy