Home

ŁOPUSZNO - KATOWICE przez Włoszczowe , Szczekociny

Kursuje codziennie

ROZKŁAD JAZDY
ŁOPUSZNO - KATOWICE

przez: Włoszczowa, Szczekociny, Zawiercie

 

Nazwa Przystanku b
1.  Łopuszno Rynek  14:00
2.  Mieczyn  14:08
3.  Krasocin I ( Urząd Gminy )  14:16
4.  Sułków  14:19
5.  Włoszczowa ul.Partyzantów ( PZU )  14:28
6.  Włoszczowa Plac Wolności  14:30
7. Włoszczowa ul.Czarnieckiego  14:32
8. Czarnca 14:38
9. Ropocice ( Wiadukt kolejowy )  14:43
10. Secemin Plac Wolności 14:46
11. Psary ( sklep ) 14:54
12. Starzyny 14:59
13. Drużykowa 15:02
14. Szczekociny D.A. 15:10
15. Grabiec 15:16
16. Zawada Pilicka Skrzyż. 15:18
17. Pradła 15:26
18. Kroczyce 15:32
19. Zawiercie ul.Paderewskiego (przejazd kolejowy) 15:50
20. Zawiercie ul.Obrońców Poczty Gdańskiej 15:53
21. Dąbrowa Górnicza Ząbkowice (dworzec PKP ) 16:13
22. Dąbrowa Górnicza Gołonóg Osiedle 16:20
23. Dąbrowa Górnicza Reden 16:23
24. Dąbrowa Górnicza Centrum 16:26
25. Będzin ul. 11-go Listopada ( Kaufland ) 16:34
26. Sosnowiec Dworzec PKP 16:43
27. Katowice Dworzec PKS ul.Piotra Skargi 16:55
   Legenda   
   b- nie kursuje 25.12,01.01,Pierwszy Dzień Wielkanocy