Home

KATOWICE - WŁOSZCZOWA przez : SZCZEKOCINY , PSARY , SECEMIN

ROZKŁAD JAZDY
KATOWICE - Włoszczowa

przez: Zawiercie, Szczekociny, Psary , Secemin

 

 

Nazwa Przystanku b
1. Katowice D.A PKS ul.Piotra Skargi 1 stanowisko 09:50
2. Sosnowiec Dworzec  PKP  ul :3-Go Maja 10:05
3. Będzin  11  Listopada (Kaufland ) 10:15
4. Dąbrowa Górnicza Centrum 10:23
5. Dąbrowa Górnicza   Reden 10:26
6. Dąbrowa Górnicza Gołonóg Osiedle 10:30
7.  Dąbrowa Górnicza  Ząbkowice Dworzec PKP 10:37
8. Zawiercie Obrońców Poczty Gdańskiej 10:57
9. Zawiercie ul.Paderewskiego (przejazd kolejowy ) 11:00
10. Kroczyce 11:18
11. Pradła  11:24
12. Zawada Pilicka Skrzyż. 11:32
13. Szczekociny 11:40
14. Drużykowa (Kościół) 11:48
15. Starzyny 11:51
16. Psary ( sklep ) 11:56
17. Secemin Plac Wolności 12:03
18. Ropocice ( wiadukt kolejowy ) 12:07
19. Czarnca ( zastaw ) 12:12
20. Włoszczowa Plac Wolności 12:20
     
     
  LEGENDA  
  b- nie kursuje 25.12,01.01, Pierwszy dzień Wielkanocy