Home

KATOWICE - ŁOPUSZNO przez : Szczekociny, Włoszczowe

ROZKŁAD JAZDY
KATOWICE - ŁOPUSZNO

przez: Zawiercie, Szczekociny, Włoszczowa

 

 

Nazwa Przystanku b
1. Katowice D.A PKS ul.Piotra Skargi 1 stanowisko 09:20
2. Sosnowiec Dworzec  PKP  ul :3-Go Maja 09:35
3. Będzin  11  Listopada (Kaufland ) 09:45
4. Dąbrowa Górnicza Centrum 09:53
5. Dąbrowa Górnicza   Reden 09:56
6. Dąbrowa Górnicza Gołonóg Osiedle 10:00
7.  Dąbrowa Górnicza  Ząbkowice Dworzec PKP 10:07
  Zawiercie Obrońców Poczty Gdańskiej 10:27
9. Zawiercie ul.Paderewskiego (przejazd kolejowy ) 10:30
10. Kroczyce 10:48
11. Pradła  10:54
12. Zawada Pilicka Skrzyż. 11:02
13. Szczekociny 11:10
14. Drużykowa (Kościół) 11:18
15. Starzyny 11:21
16. Psary ( sklep ) 11:26
17. Secemin Plac Wolności 11:33
18. Ropocice ( wiadukt kolejowy ) 11:37
19. Czarnca ( zastaw ) 11:42
20. Włoszczowa Plac Wolności 11:50
21. Włoszczowa ( PZU ) 11:52
22. Sułków 12:01
23. Krasocin 12:04
24. Mieczyn 12:12
25. Łopuszno ( parking ) 12:20
  LEGENDA  
  b- nie kursuje 25.12,01.01, Pierwszy dzień Wielkanocy