Home

Kielce - Katowice (przez:Jędrzejów, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec )

: KIELCE - KATOWICE PRZEZ JĘDRZEJÓW

ROZKŁAD JAZDY
KIELCE - KATOWICE przez Jędrzejów

przez: Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec

 

 

Nazwa Przystanku    b  b   x
1. Kielce D.A PKS 11 stanowisko 12:50  
2. Jędrzejów ul. Kielecka   13:30  
3. Jędrzejów ul.Browarna (Tesco)  -----  
4. Jędrzejów ul.11 Listopada (Zalew) 13:35  
5. Sudół ------  
6. Prząsław ------  
7. Zdanowice 13:38  
8. Nagłowice ul.Jana Pawła II 13:44  
9. Ślęcin 13:48  
10. Jaronowice 13:47  
11. Chlewice Rejon Kościoła 13:54  
12. Damiany Wieś 14:00  
13. Moskorzew U.G 14:03  
14. Goleniowy 14:09  
15. Szczekociny D.A 14:13  
16. Grabiec 14:19  
17. Zawada Pilicka Skrzyż. 14:22  
18. Pradła 14:30  
19. Kroczyce 14:37  
20. Zawiercie ul.Paderewskiego (przejazd kolejowy)  14:55   
21.  Zawiercie ul.Obrońców Poczty Gdańskiej  14:59   
22. Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Dworzec PKP  15:19   
23.  Dąbrowa Górnicza Gołonóg Osiedle  15:24   
24. Dąbrowa Górnicza Reden 15:29  
25. Dąbrowa Górnicza Centrum 15:32  
26.  Będzin ul. 11 Listopada  15:40   
27.  Sosnowiec Dworzec PKP ul. 3-do Maja  15:50   
28.  Katowice D.A PKS ul. Piotra Skargi  16:00   
       
                                 LEGENDA    
  b - NIE KURSUJE 01.01, 25.12, Pierwszy Dzień Wielkanocy