Home

Katowice - Kielce (przez: Zawiercie, Szczekociny, Jędrzejów)

 

 Katowice - Kielce przez Jędrzejów

ROZKŁAD JAZDY
Katowice - Kielce przez Jędrzejów

przez:  Zawiercie , Szczekociny , Nagłowice 

 

 

Nazwa Przystanku    b   
1. Katowice D.A PKS ul. Piotra Skargi 1 stanowisko 07:45  
2. Sosnowiec Dworzec Pkp  Ul. 3-Go Maja 08:00  
3. Będzin Ul; 11 Listopada 08:10  
4. Dąbrowa Górnicza Centrum  08:18  
5. Dąbrowa Górnicza Reden 08:21  
6. Dąbrowa Górnicza Gołonóg Osiedle 08:25  
7. Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Dworzec PKP 08:32  
8. Zawiercie Obrońców Poczty Gdańskiej  08:52   
9. Zawiercie ul.Paderewskiego (Przejazd Kolejowy)  08:55   
10. Kroczyce  09:13   
11.  Pradła  09:20   
12. Grabiec 09:30  
13. Szczekociny D.A 09:36  
14. Goleniowy  09:39   
15.  Moskorzew U.G  09:44   
16.  Damiany Wieś  09:47   
17.  Chlewice Rejon Kościoła 09:50   
18. Jaronowice 09:53  
19. Ślęcin 09:58  
20. Nagłowice ul.Jana Pawła 10:01  
21. Zdanowice 10:06  
22. Prząsław ------  
23. Sudół ------  
24. Jędrzejów ul.11 Listopada (Zalew) 10:09  
25. Jędrzejów ul.Browarna (Tesco) -------  
26. Jędrzejów ul. Kielecka 10:15  
27. Kielce D.A PKS 10:55  
       
                                LEGENDA    
  b- nie kursuje 01.01, 25.12 Pierwszy Dzień Wielkanocy