Home

Katowice - Kielce (przez: Zawiercie, Szczekociny, Jędrzejów)

 

 Katowice - Kielce przez Jędrzejów

ROZKŁAD JAZDY
Katowice - Kielce przez Jędrzejów

przez:  Zawiercie , Szczekociny , Nagłowice 

 

 

Nazwa Przystanku    b   
1. Katowice D.A PKS ul. Piotra Skargi 1 stanowisko 07:45  
2. Sosnowiec Dworzec Pkp  Ul. 3-Go Maja 08:00  
3. Będzin Ul; 11 Listopada 08:10  
4. Dąbrowa Górnicza Centrum  08:18  
5. Dąbrowa Górnicza Reden 08:21  
6. Dąbrowa Górnicza Gołonóg Osiedle 08:24  
7. Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Dworzec PKP 08:31  
8. Zawiercie Obrońców Poczty Gdańskiej  08:51   
9. Zawiercie ul.Paderewskiego (Przejazd Kolejowy)  08:57   
10. Kroczyce  09:22   
11.  Pradła  09:27   
12. Grabiec 09:37  
13. Szczekociny D.A 09:41  
14. Goleniowy  09:43   
15.  Moskorzew U.G  09:47   
16.  Damiany Wieś  09:50   
17.  Chlewice Rejon Kościoła 09:53   
18. Jaronowice 09:55  
19. Ślęcin 10:00  
20. Nagłowice ul.Jana Pawła 10:04  
21. Zdanowice 10:07  
22. Prząsław 10:10  
23. Sudół 10:13  
24. Jędrzejów ul.11 Listopada (Zalew) 10:16  
25. Jędrzejów ul.Browarna (Tesco) 10:16  
26. Jędrzejów ul. Kielecka 10:25  
27. Kielce D.A PKS 11:05  
       
                                LEGENDA    
  b- nie kursuje 01.01, 25.12 Pierwszy Dzień Wielkanocy